Filters Reset
Save Search (1)
Save your search to get Alerts
12 Properties
12 Properties Available
List
- 1/38 38
4 Beds 2.5 Baths 2,800 SqFt$264,900Price Dropped by $5K - 3D
4 Beds 3 Baths 2,800 SqFt$269,900Active - 1/24 24
4 Beds 2.5 Baths 2,198 SqFt$2,300Active - 1/35 35
3 Beds 2.5 Baths 1,570 SqFt$1,975Active - 1/34 34
3 Beds 2 Baths 1,380 SqFt$180,000Price Dropped by $10K - 1/28 28
3 Beds 2 Baths 1,656 SqFt$1,750Active - 1/38 38
4 Beds 3 Baths 1,997 SqFt$309,999Pending - 1/16 16
3 Beds 2 Baths 1,536 SqFt$86,500Price Dropped by $23K - 1/34 34
4 Beds 2.5 Baths 2,181 SqFt$321,700Active - 1/15 15
4 Beds 2.5 Baths 1,950 SqFt$249,900Price Dropped by $8K
3.45 Acres Lot$1,500,000Active- 1/30 30
3 Beds 2 Baths 1,700 SqFt$1,700Pending
- 1
Christina Legrand Agent | License ID: 664577
clegrand@cedarparktxliving.com
301 Denali Pass, Cedar Park, TX, 78613, USA